На кафедрі УІКБ проходить акредитація освітньо-професійної програми

14:37, 12-03-2019

Робота експертної комісії з акредитації освітньо-професійної програми «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» зі спеціальності 125 Кібербезпека за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, на кафедрі УІКБ, та професійною кваліфікацією: 3439. Фахівець із організації інформаційної безпеки

12-14 березня на кафедрі «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» Державного університету телекомунікацій працює експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Управління інформаційною та кібернетичною безпекою зі спеціальності 125 Кібербезпека – першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

До складу комісії входять:

• Голова комісії - Назаркевич Марія Андріївна, д.т.н. за спеціальністю 21.05.01 «Інформаційна безпека держави», професор. Посада – професор кафедри інформаційних технологій видавничої справи Національного університету Львівська політехніка.
  • Член комісіїМолодецька Катерина Валеріївна, д.т.н. за спеціальністю 21.05.01 «Інформаційна безпека держави», доцент. Посада – керівник навчально-наукового центру інформаційних технологій Житомирського національного агроекологічного університету.

Метою бакалаврської програми є підготовка бакалаврів з захисту інформації в інформаційних і телекомунікаційних системах, з правом подальшої професійної діяльності у державних та комерційних підприємствах та організаціях, формування та розвиток у них загальних і професійних компетентностей в сфері інформаційної та кібернетичної безпеки, що забезпечують здатність випускника виконувати професійну діяльність на первинній посаді, що здатні впроваджувати технології інформаційної та кібер-безпеки.

Набуті компетентності надають можливості виконувати професійні роботи за Державним класифікатором професій:

Основна:

• 3439 Фахівець із організації інформаційної безпеки

Додаткова:

• 3439 Фахівець із організації захисту інформації з обмеженим доступом
  • 3121 Фахівець з інформаційних технологій
  • 3114 Фахівець інфокомунікацій
  • 3119 Технік (сфера захисту інформації)

Комісія здійснює перевірку документів акредитаційної справи, навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану спеціальності, кадрового та матеріально-технічного забезпечення спеціальності й випускної кафедри та інших документів.

*****

За результатами роботи експертної комісії буде підготовлений і поданий в МОН висновок про можливість акредитації освітньо-професійної програми «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» зі спеціальності 125 Кібербезпека за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у Державному університеті телекомунікацій.