Відкрите заняття з представниками компанії Hikvision

12:04, 14-03-2019

Кафедра мобільних та відеоінформаційних технологій постійно шукає нові можливості для удосконалення навчальних матеріалів і методів навчання студентів. Одним з найбільш ефективних способів засвоєння матеріалу - практичне заняття на обладнанні, яке відповідає всім вимогам сучасного суспільства. Завдяки тісній співпраці кафедри МВТ з компанією Hikvision у викладачів з'явилася унікальна можливість не тільки ознайомитися з відеоапаратурою, яка була презентована кафедрі, але і розробити унікальний комплекс лекційних та практичних занять, які допоможуть студентам оволодіти передовими знаннями в сфері відеоспостереження та відеообробки.

Першим кроком для освоєння азів цієї нелегкою теми було відкрите заняття для студентів, яке провели викладач кафедри МВТ Дакова Л.В. і провідний інженер Калінін Д.П. Студентам були продемонстровані можливості сучасної відеоапаратури, яка є на кафедрі, функції, її можливості та області застосування відеокамер і відеореєстраторів.

Також, на відкритому практичному занятті були присутні і представники компанії Hikvision - директор з розвитку філіальної мережі Пащенко Тетяні і провідний технічний спеціаліст Довгун Денис.

У кожного студента була можливість не тільки поставити запитання до фахівців, але і особисто протестувати функції обладнання під чітким керівництвом гостей-партнерів.

Кафедра МВТ висловлює подяку запрошеним гостям і компанії в цілому за унікальну можливість отримати практичні навички в цій затребуваній області сьогодення і сподівається на подальшу плідну співпрацю!