Робота експертної комісії з акредитації напряму підготовки 6.170101 Безпека інформаційних і комунікаційних систем

14:39, 14-03-2019

З 12 по 14 березня 2019 року у Державному університеті телекомунікацій працювала експертна комісія з проведення акредитаційної експертизи з напряму підготовки 6.170101 Безпека інформаційних і комунікаційних систем (за першим (бакалаврським) освітнім рівнем).

Комісія працювала у складі:

• Руженцев Віктор Ігоревич, доцент кафедри безпеки інформаційних технологій, Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор технічних наук, доцент, голова комісії,
  • Лагун Андрій Едуардович, доцент кафедри управління інформаційною безпекою, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, кандидат технічних наук, доцент, член комісії.

Комісія зустрілась з студентами 4-го курсу для проведення ректорського контролю по дисциплінам навчального плану за напрямом підготовки 6.170101 Безпека інформаційних і комунікаційних систем, який вони успішно здали. Комісія ознайомилася з навчальними лабораторіями кафедри, переглянула та проаналізувала надані матеріали про стан навчальної, методичної, наукової роботи та навчально-матеріального забезпечення навчального процесу. Особливо відмітили навчальну лабораторію «Кіберполігон», де студенти ознайомлюються з найновішими технологіями передових фірм з кібербезпеки.

Фотографії