Cisco DevNet Hackathon

13:42, 15-03-2019

3 23 по 24 березня 2019 року у Києві відбудеться Cisco DevNet Hackathon з розробки додатків та програм, пов’язаних з технологіями Cisco, за наступними темами:

• Wireless programmability
  • Networking
  • Security
  • IoT

За більшістю напрямків специфічні знання технологій не обов’язкові, по кожному продукту/рішенню є доступна документація. Більшість продуктів та рішень з якими можна буде працювати на хакатоні підтримують взаємодію через RESTful API.

Формат проведення:

• 2-х денний захід;
  • 1-2 учасників у команді.

Кількість учасників обмежена. Поспішайте завчасно відправити заявку на участь у Cisco DevNet Hackathon 2019.

Cisco DevNet — це програма для програмістів та інженерів, яка допомагає розробникам та фахівцям у галузі ІТ, які хочуть писати додатки та розвивати інтеграцію з продуктами, платформами та інтерфейсами Cisco.

Для участі у хакатоні необхідна попередня реєстрація. Після реєстрації буде висланий лист-підтверждення та детальний опис події.

Додаткову інформацію можна уточнити у інструктора Академії Cisco на кафедрі Комп’ютерної інженерії Лосєва Миколи Олександровича: +38 – 097– 906 – 00 – 96,   email: proscriptusv@gmail.com