Відвідування професійного майданчику для зацікавлених у новітніх підходах до навчання

15:51, 17-03-2019

З урахуванням орієнтування на формування та удосконалення інноваційного змісту навчання у Державному університеті телекомунікацій, 14 березня 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» разом зі студентами відвідали ІХ міжнародну виставку «World Edu» та X міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти» з метою ознайомлення з виробниками та постачальниками засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, видавництв  та освітніх порталів. Також ознайомилися з напрямами інтеграції ресурсів державного стандарту та осучаснення змісту освіти, що дозволить більш чітко визначити напрями реформування освіти та інтегрувати основні інноваційні складові в програми навчання студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Також під час даного заходу завідувач кафедри презентував інноваційні підходи до організації освітнього процесу та змісту навчання, а також провів плідні перемовини з представниками професійно-технічних училищ з приводу можливого подальшого навчання їх випускників у Державному університеті телекомунікацій.

Вас може зацікавити:

1. Підвищення кваліфікації викладачів для забезпечення інноваційної складової навчання
  2. Інноваційний підхід до підприємницької освіти
  3. Новітній зміст навчання - виходимо на новий європейський рівень
  4. Інноваційний підхід до бізнес освіти в Державному університеті телекомунікацій
  5. Інноваційний зміст навчання: обмін досвідом