Відкрите заняття з дисципліни «Економіка торговельного підприємства»

16:17, 17-03-2019

Торговельне підприємство відіграє важливу роль в процесі виробництва та знаходить своє місце на стадії обігу. Для організації безперебійності процесу необхідним є урахування особливостей функціонування торгових підприємств, зокрема роздрібних, а також ефективних форм ведення торгівлі.

На відкритому занятті з «Економіки торговельного підприємства» 15 березня 2019 року студенти групи ПТБ-11 разом із викладачем Капелюшною Тетяною Вікторівною розглядали типізацію торговельних роздрібних підприємств та досліджували питання стосовно новітніх підходів щодо ведення торговельної діяльності з у рахуванням можливості взаємодії продавців та потенційних покупців товарів, які відокремлені територіально. Окреслено важливість такої форми ведення торгівлі, як віртуальна через віртуальні електронні комерційні центри та віртуальні електронні магазини.

Вас може зацікавити:

Курс "Економіко-правові аспекти створення та ведення бізнесу в Україні"

Фотографії