Інновації в проведенні виробничої практики студентів 3 курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки

13:48, 20-03-2019

Студенти 3-го курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки проходять виробничу практику, яка є невіддільною складовою навчального процесу. Під час практики студенти освоюють нове обладнання - це маршрутизатори ТР–Link ARCHER C60 AC 1350, який підтримує стандарт бездротового зв'язку 802.11ac., Huawei AR120 з 1VDSL WAN, 4FE 10/100 LAN портами, який надає маршрутизаційні і комутаційні функції та накопичувач My Cloud Home, який підключається безпосередньо до маршрутизатора Wi-Fi і дозволяє централізовано і просто зберігати, упорядковувати і контролювати всі цифрові дані, а також отримувати бездротовий доступ до них звідки завгодно.

В навчальній лабораторії «Кіберполігон» студенти набувають навички експлуатації та захисту комп’ютерних систем та мереж, поглиблюють теоретичні знання і набувають досвіду практичної роботи. тобто здійснюють практичну підготовку до самостійної роботи із розв’язання практичних завдань на підприємстві.