Кафедра маркетингу вітає Бур’яна Сергія, який зайняв 2-ге місце в конкурсі «МІСТЕР ДУТ 2019» та отримав звання «І ВІЦЕ-МІСТЕР ДУТ 2019»

21:55, 20-03-2019

14 березня відбулася визначна подія для всього університету – «Містер ДУТ 2019».

Нашу спеціальність представляв Бур’ян Сергій – студент групи МРД-11. Йому, як і всім учасникам, довелося пройти через нелегкі випробування, а саме: Фітнес, Таланти, Дефіле Х та Вечірнє дефіле. Кожен з етапів був складний і виснажений, але Сергій гідно витримав всі складнощі та отримав довгоочікувану перемогу.

Ще з самого початку він вразив зал своїм ефектним виходом на сцену та неймовірно гарною грою на гітарі.

Гарна фізична форма у поєднанні з талантом та розумом допомогли Сергію отримати призове місце. Звісно куди ж без підтримки.

Підтримати нашого Віце-Містера прийшли друзі та одногрупники. Отож Сергій просто не міг не підтвердити очікувань.

Бажаємо успіхів та натхнення, та запрошуємо всіх, за прикладом Сергія, не чекати, а починати діяти вже зараз, і не зупинятися, поки не буде досягнуто успіху.