НАШІ СТУДЕНТИ – НАША РЕКЛАМА

14:48, 21-03-2019

На початку березня студентка Державного університету телекомунікацій ІІ курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» завітала до своєї рідної загальноосвітньої школи м. Кілія з метою популяризації Державного університету телекомунікацій.

Учням старших класів розповідалось про Державний університет телекомунікацій  як заклад вищої освіти, що впроваджує в навчальний процес технології  останнього покоління.

Особлива увага була приділена інноваціям у навчальному процесі, перевагам навчання в Державному університеті телекомунікацій відносно інших закладів вищої освіти та спеціальностям, за якими здійснюється підготовка випускників.

Разом з тим, особливу увагу було приділено спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», за якою навчається дівчина, а саме: що таке підприємництво та хто такий підприємець, чим відрізняється підприємництво від інших економічних спеціальностей.

Зустріч була плідною для усіх: учні уважно слухали інформацію, ставили свої запитання та, наприкінці, заповнили анкети абітурієнта, зазначивши спеціальність, якою вони зацікавились.