Навчання науково-педагогічних працівників кафедри Телекомунікаційних систем та мереж на курсах підвищення кваліфікації в Інституті менеджменту освіти НАПНУ

13:49, 22-03-2019

В Державному університеті телекомунікацій згідно інноваційного змісту навчання постійно проводиться підвищення кваліфікації  науково-педагогічних працівників.

З 18  до 22 лютого  в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України (НАПНУ) пройшов стаціонарний етап курсів підвищення кваліфікації, в якому прийняла участь доцент каф. ТСМ Варфоломеєва О.Г. Другий етап курсів є дистанційним і повинен завершитися в осені 2019 р.  захистом випускної роботи за темою «Впровадження інноваційного змісту навчання в викладання дисципліни «Телекомунікаційні системи та мережі наступного покоління».