Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Формування у студентів умінь та навичок писати іміджеві статті: науково-методичний семінар кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Сьогодні в Україні триває реформування навчального процесу у вищих навчальних закладах відповідно до загальноєвропейських вимог до якості освіти: інформатизація освітнього простору, інтеграційні процеси в сучасній вітчизняній освіті, налагодження співпраці та запозичення досвіду європейських та світових навчальних закладів у сфері навчальної і наукової діяльності, міжнародні обміни студентами тощо.

Останнім часом важлива роль приділяється гуманітарному підходу у викладанні низки дисциплін.

Викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій, звичайно, не можуть залишатися осторонь нових освітніх процесів і працюють над удосконаленням компетентностей у студентів гуманітарної спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», серед яких, зокрема, і формування умінь та навичок писати іміджеві статті.

Основними навчальними дисциплінами, на яких студенти здобувають теоретичні знання та практичні навички створювати наукові, ділові, публіцистичні та ін. тексти є «Копірайтинг та основи редагування» і «Практикум мас-медіа діяльності».

Тож, викладачі, які забезпечують викладання цих дисциплін (канд. філол. наук Т. Сидоренко та канд. філол. наук Л. Стороженко) поділилися з колегами «секретами» формування у студентів умінь та навичок писати не тільки іміджеві статті, а й взагалі створювати письмові тексти у різних стилях мовлення.

Оцініть новину:
9

Читайте також

Вищі навчальні заклади сьогодні повинні займатися не лише фундаментальними і прикладними дослідженнями, але і розробкою змісту прогресивних освітніх п..
Інноваційність освітньо-професійної програми спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» забезпечила Державному університет..
14 травня студенти-маркетологи першого, другого та третього курсівз кураторами Євтушенко Н.О. і Крижко О.В. відвідали виставку МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ ІоТ ..

Ключові слова


Переглядів: 277
^