Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Формування у студентів умінь та навичок писати іміджеві статті: науково-методичний семінар кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Сьогодні в Україні триває реформування навчального процесу у вищих навчальних закладах відповідно до загальноєвропейських вимог до якості освіти: інформатизація освітнього простору, інтеграційні процеси в сучасній вітчизняній освіті, налагодження співпраці та запозичення досвіду європейських та світових навчальних закладів у сфері навчальної і наукової діяльності, міжнародні обміни студентами тощо.

Останнім часом важлива роль приділяється гуманітарному підходу у викладанні низки дисциплін.

Викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій, звичайно, не можуть залишатися осторонь нових освітніх процесів і працюють над удосконаленням компетентностей у студентів гуманітарної спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», серед яких, зокрема, і формування умінь та навичок писати іміджеві статті.

Основними навчальними дисциплінами, на яких студенти здобувають теоретичні знання та практичні навички створювати наукові, ділові, публіцистичні та ін. тексти є «Копірайтинг та основи редагування» і «Практикум мас-медіа діяльності».

Тож, викладачі, які забезпечують викладання цих дисциплін (канд. філол. наук Т. Сидоренко та канд. філол. наук Л. Стороженко) поділилися з колегами «секретами» формування у студентів умінь та навичок писати не тільки іміджеві статті, а й взагалі створювати письмові тексти у різних стилях мовлення.

Оцініть новину:
10

Читайте також

Результати фахового вступного випробування ОС «Бакалавр» на базі ОС «Молодший спеціаліст» (деннаформа навчання) Результа..
Вітаємо Вас, що обрали спеціалізацію Супутникові телекомунікації та навігаційні системи, спеціальності Телекомунікації та радіотехніка Державного унів..

Ключові слова


Переглядів: 479
^