Укр.   Рус.   Eng.

На кафедрі УІКБ триває робота з підвищення професійного рівня кваліфікації викладачів

Відповідно до освітньої моделі «12 кроків до якісної освіти» на кафедрі "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою" триває активна робота щодо підвищення професійного рівня кваліфікації викладачів, тим самим забезпечується їми якісна підготовка студентів за спеціальністю 125 «Кібербезпека», спеціалізації «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою».

 

За угодою з компанією "Infotech" пройшов навчання і отримав практику доцент кафедри Якименко Юрій Михайлович, що підтверджується успішними результатами і врученим йому сертифікатом по біометрії  ZKTесо.

 
 

У процесі навчання було виконано практичне завдання по роботі з пристроєм «Біометрія СКУД ZKTесо».

1. Реєстрація та додавання відбитку пальців (долоні) - за допомогою USB сканера, так і за допомогою терміналу.

 
 

2. Налаштування терміналу доступу (додавання співробітників в систему, призначення методу аутентіфікаціі) і синхронізація його з програмним забезпеченням ZKTime Net3.0.

3. Облік робочого часу співробітників (правила відвідуваності, активація приходу на роботу і звільнення з роботи) на основі графіка їх роботи (складається з розкладу - стандартного або нестандартного і змін роботи), включаючи його настройку: переробку по днях, догляд за хворобу, свята і вихідні.

 

4. Оформлення звітів за всіма подіями, які пов'язані з робочим часом (по днях) співробітників.

 

Практичне завдання при роботі з пристроєм «Автономка X8S» включало:

    1. Додавання користувачів на термінал і їх видалення.

    2. Введення даних і реєстрація карти користувача (по карті або відбитком пальця).

    3. Налаштування режимів відкриття і відкритих дверей (настройка датчика двері)

    4. Спроба злому і злом пристрою (перевірка сигналізації тривоги).

 

*****

Довідка

Програмне забезпечення ZkTime 3.0 призначене для обліку робочого часу і відвідуваності.

Основне завдання терміналів - зберегти точний час приходу / відходу співробітників у внутрішній пам'яті, а програмного забезпечення - прорахувати відпрацьований час, запізнення, ранні відходи, переробки згідно призначених графіків і змін роботи.

ZKT надає пробну версію програми на необмежений час. Його обмеження тільки в кількості співробітників і кількості терміналів.

Оцініть новину:
7

Читайте також

Вступ на денну форму навчання Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронного кабінету необхідних документів розпоч..
На цьому тижні закінчили свою роботу Державні екзаменаційні комісії, які атестували бакалаврів та магістрів з телекомунікацій. Підсумки такої роботи н..
Захищено дипломні роботи, закінчилися випускні іспити, нічні зубріння, переживання за оцінки... За плечима – неповторна юність, попереду –..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 404
^