Пошук майбутніх фахівців зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

13:56, 25-03-2019

На сьогодні перед учнями 11-х класів постає питання щодо обрання спеціальності, яка відіграватиме важливу роль у їхньому професійному становленні. Саме тому, важливо донести до учнів інформацію про  спеціальності, здібності, уміння, навички, що будуть отримані ними в результаті навчання та відповідність їх до вимог сьогодення.

Викладачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності активно проводять профорієнтаційну роботу, ознайомлюючи майбутніх абітурієнтів із спеціальностями, за якими здійснює підготовку Державний університет телекомунікацій, а також із інноваційними підходами в організації процесу навчання в нашому ВНЗ. Так, 19 березня 2019 року відбулася зустріч із учнями гімназії «Синьоозерна» м. Києва, на якій  було представлено інформацію про Державний університет телекомунікацій, окремо приділено увагу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність», в межах якої здійснюється підготовка майбутніх фахівців з моделювання власного бізнесу, із розробки та реалізації бізнес-проектів, провадження підприємницької діяльності в різних сферах економіки з використанням традиційних та інноваційних методів торгівлі, отримання практичних навичок роботи на торговельних платформах, за допомогою яких відбувається трейдинг на фондовому, а також валютному та товарному ринках.

Фотографії