Переддипломна практика студентів групи СЗД-41

09:30, 28-03-2019

В умовах соціально-економічних перетворень, що відбуваються в країні, підвищуються вимоги до відповідності рівня підготовки фахівців у вищих навчальних закладах вимогам роботодавців, і до забезпечення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

Одним з напрямків вирішення цих завдань є впровадження в навчальний процес системи поетапної практичної підготовки майбутніх фахівців з послідовним нарощуванням рівня професійних знань і практичних навичок.

Кафедрою Систем інформаційного та кібернетичного захисту організовано переддипломну практику для студентів групи СЗД-41 в провідних організаціях і компаніях України, діяльність яких відповідає профілю підготовки студентів.

У період переддипломної практики студенти здійснюють збір матеріалів для написання дипломної роботи бакалавра, а також залучаються до вирішення поточних виробничих завдань організації.

Колектив кафедри бажає студентам плідної практики і успіхів у здобутті професійних навиків і знань.