Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників як елемент розвитку інформаційно-освітнього середовища університету

09:11, 02-04-2019

Метою розвитку неперервної педагогічної освіти є відтворення людського капіталу та інтелекту суспільства для сталого людського розвитку країни через якісну підготовку педагогічних кадрів для всієї сфери освіти.

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів характеризується впорядкованою сукупністю взаємопов’язаних і взаємообумовлених підходів, цілей, завдань, змісту, функцій, форм, методів і засобів здійснення навчально-пізнавального процесу, спрямованих на професійний розвиток педагогічного працівника.

З 25.03 по 29.03.2019 року к.е.н., доцентом кафедри менеджменту Пісковець О.В. було пройдено перший етап курсів підвищення кваліфікації у Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Основним завданням підвищення кваліфікації педагогічних працівників є вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення, оновлення її професійних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.