Вітаємо асистента кафедри УІКБ Рабчуна Д. І. з успішним захистом дисертаційної роботи!

10:09, 03-04-2019

2 квітня 2019 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.861.06 при Державному університеті телекомунікацій відбувся успішний захист дисертації (з рахунком 15:0) асистента кафедри "Управління інформаційної та кібернетичної безпекою" Рабчуна Дмитра Ігоревіча на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 21.05 .01 - інформаційна безпека держави.

Тема дисертації: «Методи ресурсної оптимізації захисту інформаційних систем організації в умовах динамічного інформаційного протистояння».

Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Шевченко Віктор Леонідович.

Основними результатами наукового дослідження були відзначені:

• Удосконалено модель захищеності інформаційних систем підприємства.
  • Удосконалено метод параметричного синтезу систем захисту інформації інформаційних систем в умовах динамічного інформаційного протистояння.
  • Розроблено метод ресурсної оптимізації комплексів програмних засобів захисту інформації інформаційних систем підприємства.
  • Сформульовано практичні рекомендації щодо побудови нових і модернізації комплексів програмних засобів захисту інформації, що дозволяють оптимізувати витрати на забезпечення інформаційної безпеки і підвищити ефективність захисту інформації в інформаційних системах підприємства.

Колектив кафедри бажає творчих успіхів Рабчуну Д. І. в подальшій науково-педагогічный діяльності!