Підвищення професійного рівня НПП кафедри МВТ

10:41, 04-04-2019

30 березня викладачі та аспіранти кафедри МВТ відвідали  майстер-клас режисера Ігоря Стеколенка «Відеоконтент. Тренди та традиції».

Ігор Стеколенко – український режисер, співзасновник студії We are Buro, член журі Fashion Film Festival Kyiv, володар нагород одного з найпрестижніших фестивалів fashion-відео - Berlin Fashion Film Festival.

На майстер-класі режисер розповів про аудіовізуальну форму творчості та жанрові відмінності відеоконтенту. Відвідувачі дізналися про те, як розповісти історію у відеоформаті. Майстер-клас був корисний усім, хто цікавиться відеовиробництвом та створенням fashion-фільмів. Режисер також відповів на питання про особливості зйомок у fashion-індустрії.

Це дозволить підвищити професійний рівень викладання дисциплін кафедри. Зокрема «Приймання та оброблення сигналів», «Цифрові технології відеоспостереження», «Системи цифрового телерадіомовлення», «Мережі кабельного телебачення», «Обладнання виробництва телевізійних програм» і написання бакалаврських та магістерських робіт.