Досягнення гуртка «Фотографії, відео та мультимедіа»

10:08, 05-04-2019

Кафедрою Системного аналізу постійно удосконалюється рівень підготовки студентів у відповідності з вимогами інноваційного змісту навчання Державного університету телекомунікацій. Ми докладаємо всіх можливих зусиль для того, щоб навчати наших студентів не тільки теоретично, але й практично із використанням сучасних прогресивних програмних засобів, зокрема таких програм комп’ютерної обробки зображень та мультимедіа, як ACDSee, Adobe Photoshop, Microsoft Visio, Windows Movie Maker, Sony Vegas Pro та Corel DRAW. Все це дозволяє значним чином підвищити конкурентоспроможність наших випускників на ринку праці.

У весняному семестрі 2018-2019 навчального року на кафедрі Системного аналізу працює гурток «Фотографії, відео та мультимедіа», під час занять якого студенти набувають практичних навичок професійної фото-відео зйомки та обробки мультимедійної інформації.

Студенти з цікавістю працюють на заняттях гуртка, де в доповнення до навчальної програми дисципліни «Комп’ютерна обробка зображень та мультимедіа» освоюють нові творчі теми:

• Різновиди фотографічної оптики;
  • Типи та види освітлення об’єктів зйомки;
  • Зйомка портрету;
  • Зйомка пейзажу;
  • Композиція  в фотографії;
  • Використання перспективи в композиції.

Після шести занять студенти вже мають певні успіхи і здатні створювати досить цікаві фотографії. Кращі результати  мають студенти:

Астапенко Ростислав, Зіненко Олександр, Савченко Дмитро, Смолій Катерина, Кундик Валерія, Степаненко Дмитро, Шпак Максим та Яцишин Ярослав.

Деякі з робіт вказаних студентів наведені нижче.

Чекаємо всіх бажаючих прийняти участь у заняттях гуртка!