Найбільша IT-конференція Східної Європи - iForum - відбудеться 23 травня 2019 року в Києві

15:49, 05-04-2019

Ні для кого не секрет, що Інноваційні зміни в навчальному процесі - це запорука успіху будь-якого навчального закладу!

Кафедра Комп'ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій вчить студентів того, що потрібно і так як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і техніки в області IT-технологій, і, безумовно, орієнтовані на компетенції наших компаній-партнерів.

Кафедра Комп'ютерної інженерії пропонує відвідати Одинадцятий iForum, який відкриє вікно можливостей для численних відвідувачів.

12000 учасників, 7 напрямків, експозона новинок від IT-ринку, футуристичний «Місто Майбутнього», безліч корисних знайомств і розмов. Аудиторія iForum - це більше 12 000 чоловік. Це люди, так чи інакше пов'язані у своїй роботі з IT: представники і керівники ecommerce-проектів (інтернет-магазинів, порталів ), розробники, інтернет-маркетологи, засновники стартапів, представники онлайн-медіа, початківці фахівці в області IT (як студенти профільних вузів, так і ті, хто працює в іншій сфері, але стикається з IT).

Більш детальна інформація за посиланням

З додаткових питань звертайтеся на кафедру Комп'ютерної інженерії, Лосєв Микола Олександрович: +38-097-906-00-96,  Email: proscriptusv@gmail.com