XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Перша ластівка на 2 етапі Всеукраїнської олімпіади з маркетингу

22:50, 08-04-2019

Однією із важливих складових інноваційного підходу є підготовка по спеціальності, яка починається не з третього, а з першого курсу. Тому, наші студенти вже за перші роки навчання засвоюють важливі компетенції, пов’язані з майбутньою спеціальністю. Правильність такого підходу до організації навчального процесу підтвердила можливість участі в олімпіаді з маркетингу нашої студентки, Савенко Анастасії, яка лише закінчує навчання на 3 курсі, але здобуті в нашому університеті теоретичні знання та практичні навички дозволили їй стати переможцем 1 етапу олімпіади з маркетингу та здобути право представляти наш університет в Одесі. 

Одеса відкрила нові можливості та перспективи. 4-5 квітня на базі Одеського національного політехнічного університету проводився II етап Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації зі спеціальності «Маркетинг». Для студентів освітнього рівня «Бакалавр» та освітнього рівня «Магістр».
 

 

Олімпіаду урочисто відкрив Голова оргкомітету - Нестеренко С.А. - д.т.н., професор, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Одеського національного політехнічного університету

Учасників з усіх куточків України (Київ, Суми, Львів, Тернопіль, Чернігів, Одеса, Харків та інш.) привітав Окландер М.А. - д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу Одеського національного політехнічного університету.

Студенти-маркетологи ОНПУ презентували рекламні ролики про Одесу. Адже, рекламний ролик – це те, що може заінтригувати, розповісти про цікаві місця, які згодом учасники олімпіади змогли відвідати та познайомитися з історико-культурним надбанням нашої держави, морською родзинкою, великою Одесою.

Завдання з олімпіади складались із 50 тестів і 4 задач, які базувались на наступних дисциплінах: «Маркетинг», «Поведінка споживача», «Маркетингові дослідження», «Маркетингова товарна політика», «Маркетингова цінова політика», «Маркетингові комунікації».

Перша ластівка – учасник олімпіади з Державного університету телекомунікацій – студентка 3 курсу гр.МРД-31 Савенко Анастасія гідно виглядала на фоні досвідчених старшокурсників з інших вишів, які вже не в перший раз приймали участь у такому заході.

Вітаємо Анастасію з отриманими результатами в Олімпіаді!!!

Ми запитали учасницю олімпіади про її враження від участі у даному заході і отримали таку відповідь: 

Олімпіада додає знань. Підготовка до олімпіади вчить нас ставити перед собою ціль, і відкривати можливості, досягати їх, а також повірити в себе. «Віра в себе - переконаність людини в тому, що все вийде. Впевненість у собі перед обличчям виклику, перед важким завданням. Віра в себе - це стартова складова будь-якого великого успіху». Хочу висловити подяку усім викладачам, котрі доклали чимало зусиль, щоб підготувати мене до олімпіади, а саме: Плахотніковій Л.О., яка з люб’язністю погодилась мені допомогти в вирішенні задач. Також, дякую Виноградовій О.В. та Євтушенко Н.О., за велику підтримку, безцінний досвід та цінні поради. Я вдячна викладачам і пишаюсь отриманими знаннями які вони надають.

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 709