Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Відкрите заняття для студентів кафедри менеджменту із практиком-виробником як одна із важливих складових інноваційного змісту освіти

Відповідно до інноваційної моделі навчання 8 квітня 2019 року кафедрою Менеджменту була проведена зустріч із заступником директора з економіки і фінансів Державного підприємства завод «Арсенал», кандидатом економічних наук Ліщинським Михайлом Петровичем. На зустрічі були присутні студенти групи МНД-31 та МНД-21.

Практик-виробник поділився своїм великим досвідом роботи, розповів який шлях він пройшов, щоб очолити дану посаду, звернув увагу студентів на необхідності постійно самовдосконалюватися, з впевненістю орієнтуватися в інноваційному просторі та отримувати нові для себе знання, а також зауважив на компетенціях якими повинен володіти молодий спеціаліст. Гість наголосив студентам про те, що на сьогоднішній день високопрестижну та високооплачувану роботу мають ті спеціалісти, у яких є диплом з повною вищою освітою.

Під час розмови зі студентами Михайло Петрович дізнався про те, що спеціалістами кафедри менеджменту Державного університету телекомунікацій для студентів щорічно проводяться курси «1С: Підприємництво», «Парус» та «М.E.Doc», по закінченню яких вони отримують сертифікати. Гість зауважив, що впровадження в навчальний процес для студентів даних курсів є безперечно корисним та важливим, оскільки на сьогоднішній день фінансово-економічна діяльність, як державних, так і приватних суб’єктів господарювання  ведеться лише за рахунок вищезазначених програм.

Зустріч із практиком-виробником була надзвичайно цікавою, студенти вели себе активно, задавали безліч питань на які отримали науково обґрунтовані та професійні відповіді.

Висловлюємо свою подяку Ліщинському Михайлу Петровичу та чекаємо на нові зустрічі!


Фотографії

Оцініть новину:
56

Читайте також

Для вступу на 1-й курс: (заочна форма навчання) На основі повної загальної середньої освіти; Прийом здійснюється для абітурієнтів, які всту..
Літо добігає кінця, навчальний рік все ближче. Саме час обирати студентських кураторів для першокурсників! Проте, не кожен бажаючий може обійняти цю п..

Ключові слова


Переглядів: 582
^