Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

У чому привабливість заочної освіти у Державному університеті телекомунікацій?

Заочна  форма  навчання передбачає,  що  на  навчання студент  витрачає  час  лише  під  час  сесії,   що дозволяє поєднувати процес отримання освіти з роботою, науковою діяльністю або сімейним життям.

Привабливість отримання якісної вищої освіти саме у Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання Державного університету телекомунікацій пояснюється, насамперед тим, що студенти у нашому інституті навчаються за новою освітньою моделлю, в якій враховані рекомендації потенційних роботодавців - партнерів Університету.

За новою моделлю, до викладання фахових дисциплін залучаються фахівці провідних компаній - лідерів на ринку телекомунікацій і інформаційних технологій - МТС, Київстар, Укртелеком, IBM, Hewlett Packard, Watson Telecom, Alcatel-Lucent, Huawei, Microsoft, NetComTechnology, D-Link, навчання проводиться у спеціалізованих класах і лабораторіях оснащених сучасним новітнім обладнанням від цих компаній.

Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить на  рік  7–10 тис. грн. на заочному відділенні, 10–16 тис. грн. на стаціонарі, можлива помісячна оплата.

За результатами освітньої діяльності у 2017-2018 році та за високий рівень підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій Державний університет  телекомунікацій за рішенням  Міністра освіти і  науки  України і Президента  Національної  академії  педагогічних  наук  України  нагороджено:

  • Двічі  почесним  званням  «Лідер  вищої освіти»;
  • Двічі Гран-прі  у  номінації  «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»;
  • Дипломом  «За  інноваційний  розвиток  матеріально-технічної бази  навчального  закладу»;
  • Дипломом  «За ефективне співробітництво з профільними компаніями - роботодавцями».

Освіта у Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання Державного університету телекомунікацій - вирішальний  крок  до  власного  успіху!

Оцініть новину:
3

Читайте також

Шостий рік поспіль заняття на Підготовчих курсах нашого Університету проводить старший викладач кафедри фізики Морозова Світлана Володимирівна. На зан..
Шановні студенти! 22 травня 2019 року відбудуться вибори Голови Студентської ради факультету Телекомунікацій. Виборча дільниця буде працювати з 10:..
Викладачі кафедри БЖД та ФВ Державного університету телекомунікацій взяли участь в роботі II Міжнародної науково-практичної конференції «Наука і..

Ключові слова


Переглядів: 312
^