Особливості зарубіжного досвіду вивчення англійської мови

14:07, 11-04-2019

НПП кафедри іноземних мов Державного університету телекомунікацій відвідали найбільшу освітню виставку Освіта за кордоном 2019 року, яка проходила в лютому, в місті Києві. Тут відбувалась зустріч з представниками університетів, коледжів, шкіл з Великої Британії, США, Канади та Європи. 20 років компанія STUDY.UA допомагає школярам та студентам отримати освіту у провідних університетах світу.

Метою цього матеріалу було поділитися цією інформацією з нашими студентами, які мріють удосконалити свої знання з іноземної мови не тільки для загального спілкування, але і для галузевої практики.

1. У співпраці з професорами партнерських університетів був розроблений ACADEMIC START – перша та єдина академічна програма для школярів та студентів (2-5 курсів) для вступу до бакалаврату та магістратури з гарантією зарахування до 150 університетів світу.

Програма ACADEMIC START успішно працює вже 5 років, а її випускники навчаються у кращих університетах Великої Британії, США, Канади та Європи.

Обов’язковий курс з іноземними викладачами готує до навчання за кордоном та гарантує швидку адаптацію до стандартів іноземної системи освіти.

1. IELTS ACADEMIC – міжнародний іспит, який підтверджує рівень ваших знань академічної англійської мови. Результати IELTS вимагають практично всі англомовні вузи світу.

2. МОВЛЕННЄВІ КУРСИ (в тому числі за кордоном) гарантують:
  • подолання мовленнєвого бар’єру
  • індивідуальний підбір тривалості та інтенсивності курсів
  • вартість програми, яка може включати проживання, екскурсії та розваги.

Зокрема, популярними є групові поїздки для студентів (18-25 років) у супроводі співробітників. Вони поєднують в собі навчання, спорт, розваги. Найпопулярніший напрямок серед студентів – Велика Британія.

Чому Велика Британія?

• Вивчення англійської мови на її батьківщині.
  • Повне занурення у культуру країни під час проживання у британських сім’ях.
  • Курс вивчення академічних предметів за програмою британської школи.
  • Медичний курс.
  • Англійська + футбол на базі легендарного клубу Tottenham.
  • Численні екскурсії по Лондону, подорожі до Оксфорда, Кембриджа, Брайтона, Віндзора та інших міст.

Відвідування найвідоміших пам’яток та визначних місць, найяскравіші екскурсії, навчання з однолітками з різних країн світу залишить спогади на все життя.

Тестування з іноземної мови та навчальні матеріали, сертифікат що до проходження курсу навчання допоможуть стати висококваліфікованим фахівцем в майбутньому.

Врахування вищезазначених відомостей дозволить покращити рівень володіння англійською мовою наших студентів.

Кафедра іноземних мов бажає вам успіху в оволодінні англійською мовою!

Фотографії