Національний банк України: переддипломна практика студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності

15:51, 11-04-2019

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій забезпечує своїх студентів кращими базами практик, серед яких:

• Національне агентство України з питань державної служби
  • Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс»
  • Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Центральний державний архів вищих органів влади та управління України
  • КП «Вечірній Київ»

та багато інших провідних установ й організації, де майбутні фахівці освітньо-професійних програм «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» можуть удосконалити не тільки професійні компетенції, а й працевлаштуватися.

Високий рівень фахової підготовки наших студентів завдяки інноваційному підходу до навчання, впровадженому в Державному університету телекомунікацій (ґрунтовна теоретична підготовка студентів, яка здійснюється на основі сучасного розвитку науки, технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри, фахова практична підготовка з першого курсу, інноваційні дисципліни, поглиблене вивчення іноземної мови тощо) цьогоріч дав можливість нашим студентам проходити практику в Національному банку України.

Їхні відгуки говорять самі за себе: «Проходячи практику в Національному банку України, ми зрозуміли, що це те саме місце, де б ми хотіли працювати у майбутньому.

Всі працівники привітні, ввічливі та люб’язні, завжди готові допомогти в будь-якій ситуації, кажучи коротше – корпоративна культура на вищому рівні.

Ми проходили переддипломну практику у Департаменті забезпечення діяльності Національного банку України. Наш керівник з першого ж дня познайомила нас зі всіма працівниками відділу та з окремими підрозділами, надала нам робочі місця, оснащенні оргтехнікою, необхідною для виконання завдань практики.

З другого тижня ми безпосередньо проходили практику у відділі систематизації та архівної справи, де нам провели екскурсію до архіву (що знаходиться у будівлі Національного банку) та ознайомили з нормативною базою для якісного здійснення доручень, наданих керівником відділу.

Завдяки проходженню практики в НБУ ми багато чого взяли для себе. По-перше, багато інформації, яка допомагає в доопрацюванні дипломної роботи; по друге, ми навчились більш серйозно ставитися до фахової діяльності та найголовніше – ми впевнені у своєму завтрашньому дні.

Наша спеціальність – необхідна, актуальна і високооплачувана сьогодні!

Але всі ці враження були б неможливі без ґрунтовної підготовки, яку ми отримали завдяки викладачам нашої кафедри та рідного університету.

Дякуємо вам всім щиро!»