Ми знаємо, хто ми є, але не знаємо, ким ми можемо бути. Вибір професії – це друге народження!

18:53, 11-04-2019

Тисячі  доріг ведуть молодь України  у  Світ  Праці і Творчості, без яких немислиме людське життя. Всім відомий той факт, що хто швидше визначиться у своєму виборі, змолоду знайде собі справу по душі, той більше встигне зробити в житті та неодмінно  буде щасливий

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед рідними, перед суспільством та найголовніше – перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона у тому, щоб обрати саме свій шлях та ним іти. Тому що, тільки сама людина може побачити, до чого у неї хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається», отже, чому зможе присвятити своє життя. І тут найважливіше – не схибити! Професія- це дуже важлива частина життя кожної людини, і чим вдаліше ти зробиш вибір, тим більше досягнеш бажаного на професійному шляху. Недарма кажуть: «Знання-сила». Дійсно,  людина яка здобула вищу освіту, завжди переборе будь-які життєві труднощі. Якщо ти прагнеш до кращого, цікавого, насиченого життя, то розвивати свій інтелект і здобувати вищу освіту буде не тільки корисно, але і цікаво. Безумовно,  професія менеджера  найбільш популярна та  поширена в Україні. Менеджер - це  перспективна професія і перспектива  вимірюється  не в грошовому еквіваленті, а швидше у розумінні того, що менеджмент – це не професія, це стиль життя. Поняття  "менеджмент" міцно  увійшло  в  наше  повсякденне  життя  і  стало  звичним  для  ділового українського життя. Ця спеціальність – дорога до успіху і шанс до кар’єрного росту.

Для правильного та вірного вибору випускнику школи співробітники кафедри Менеджменту  проводять профорієнтаційну роботу. Так як дуже важливо правильно описати професії, що надаються нашим університетом випускникам шкіл, виділити в них найбільш істотні особливості, що можуть показати людині, яка обирає рід діяльності, підходить вона для нього чи ні.

Профорієнтаційна робота сприяє цілеспрямованому розвитку здібностей людини, зростанню її професіоналізму, працездатності, збереженню здоров’я і виступає одним із важливих елементів державної політики в сфері соціального захисту та зайнятості населення, забезпечує ефективне використання трудового потенціалу особи, підвищення її соціальної та професійної мобільності.

Головною метою профорієнтаційної роботи на кафедрі Менеджменту Державного Університету Телекомунікацій є пропаганда університету як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців із багатьох спеціальностей за унікальними інноваційними навчальними програмами, а також здійснюється ефективне навчання студентів за спеціальністю вже з першого курсу. Саме ДУТ формує нове покоління бізнесової еліти, яка відповідає світовим стандартам, має глибокі знання, уміє системно та інноваційно мислити, приймати ефективні рішення із широким застосуванням ІТ- технологій.

9 квітня  2019 року  асистент кафедри Менеджменту Шмалій  Людмила Володимирівна провела профорієнтаційну роботу у спеціалізованій школі № 14 імені Грушевського Сергія Федоровича Оболонського району м. Києва. Абітурієнти отримали агітаційний матеріал, а також всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, факультетів.

Висловлюємо щиру вдячність за гостинність та теплий прийом директору закладу Ользі Петрівні Лосенко.

Якщо ви вдало оберете професію і докладете до неї душу, то щастя саме знайде вас.
(Ч. Дарвін)

Фотографії