До уваги випускників шкіл та ліцеїв

08:48, 12-04-2019

Шановний абітурієнте!

На ринку праці стрімко набуває популярності нова ІТ спеціальність  - 124 «Системний аналіз».

Жодне підприємство не може успішно розвиватися без постійного аналізу стану справ в компанії та системного планування його розвитку. У найближчій перспективі інформаційні технології мають забезпечувати для підприємств прийняття рішень на основі обробки великих обсягів накопичених даних. Для розробки і супроводу таких систем потрібні фахівці з широкою підготовкою та глибокими знаннями в галузі програмування, аналізу даних, економіки, штучного інтелекту.

Фахівці з системного аналізу проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують та підтримують роботу інформаційних систем. Саме таких фахівців, які поєднують ґрунтовні знання з розробки та використання інформаційних технологій з умінням глибокого аналізу роботи підприємств, не вистачає на ринку праці України. Тому робоче місце Вам буде гарантоване, а заробітна плата буде в рази вища, ніж середня зарплата в державі.

Підготовку фахівців з системного аналізу здійснює Державний університет телекомунікацій, перевагами навчання в якому є:

• ми вчимо тому, що реально потребують роботодавці України, країн ЄС та США;
  • після закінчення навчання Ви будете добре підготовленим спеціалістом в галузі інформаційних технологій, а не «чистим теоретиком», бо в нас на вивчення ІТ дисциплін відведено 75% часу;
  • ви опануєте сучасні підходи до аналізу бізнес-процесів та створення інформаційних систем, управління проектами, технології Big Data, блокчейну, штучного інтелекту та інші;
  • ІТ підготовка починається вже з І курсу, більше половини занять проводиться практично з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення;
  • практика студентів проводиться в провідних ІТ – компаніях;
  • ви отримаєте посилену підготовку з англійської мови;
  • зі знаннями, отриманими в ДУТ, робоче місце Вам буде гарантоване, а заробітна плата буде в рази вища, ніж середня зарплата в державі.

Студенти спеціальності «Системний аналіз» вивчають:

• програмування і тестування;
  • комп’ютерні системи та мережі;
  • розробку інтернет-технологій;
  • бази даних та знань;
  • аналіз даних і системи підтримки прийняття рішень;
  • економіку підприємств, облік та логістику;
  • проектування та впровадження інформаційних систем;
  • менеджмент проектів;
  • ділові комунікації та управління персоналом.

За час навчання студенти спеціальності можуть отримати сертифікати провідних IT-компаній світу, серед яких ІВМ, Hewlett Packard, Cisco, InterSystems Cache.

Сертифікація дозволяє студентам здобувати знання та компетенції, необхідні для швидкого працевлаштування на престижні IT-посади у вказаних компаніях-вендорах, мінімізуючи час на навчання навичкам, потрібним для роботи на обраній посаді, маючи тим самим конкурентну перевагу порівняно з іншими кандидатами на цю посаду.

Перелік конкурсних предметів для вступу у сертифікаті ЗНО:

1. українська мова;

2. математика;

3. іноземна мова або фізика (для вступу за вибором на бюджет чи контракт), історія України або географія (для вступу виключно на контракт).

Для вступу на місця державного замовлення в якості третього предмета необхідно скласти ЗНО з іноземної мови або фізики, а для вступу на контракт можна скласти ЗНО на вибір з іноземної мови, фізики, історії України або географії.

Обсяг державного замовлення – 10 осіб на денній формі навчання.

Вартість навчання за семестр – 6950 грн. на денній формі навчання, 4250 грн. на заочній формі навчання. Можлива помісячна оплата.

Більш детальну інформацію про спеціальність «Системний аналіз» та особливості навчання в Державному університеті телекомунікацій можна отримати за посиланням.