Партнери кафедри Інформаційних систем та технологій, компанія Global Message Services відвідала Державний університет телекомунікацій з пропозицією оплачуваного стажування для студентів!

11:10, 12-04-2019

Партнери кафедри Інформаційних систем та технологій, компанія GlobalMessageServices відвідала Державний університет телекомунікацій з пропозицією оплачуваного стажування для студентів.

Це міжнародна компанія з 12-річним досвідом у сфері месседжінга і глибокими знаннями в питанні монетизації СМС трафіку на мережі мобільних операторів, пропонує широкий спектр послуг як для мобільних операторів, так і для бізнесу.

Короткотривале стажування триватиме з 17 червня  по 13 вересня.

Представники компанії детально навели переваги проходження стажування, а саме:

• Можливість отримати практичні знання в IT-галузі;
  • За кожним стажером закріплюється ментор, який навчає і допомагає при вирішенні поставлених задач;
  • Отримання платні за стажування;
  • Можливість отримати рекомендаційний лист після проходження стажування, якщо ви вирішили піти в іншу компанію;
  • Можливість відчути себе повноцінним членом команди;
  • Можливість не лише навчатися але і брати участь у розважальних заходах від компанії та ін.

Перевага надається кандидатурам, що:

• Мають «палкі очі»;
  • Базовий рівень знань по телекомунікаціям;
  • Середній рівень з англійської мови.

Зацікавлені студенти заповнили анкети та найближчим часом отримають запрошення на проходження тестування. Найактивніші студенти отримали заохочувальні призи.