Міжнародне співробітництво з компанією-партнером

14:15, 15-04-2019

Іноваційний зміст нівчання, який впроваджує кафедра телекомунікаційних  технологій у свої дисціплини, має на увазі впровадження в теоретичну підготовку студентів сучасних досягнень науки і технологій, а також обмін передовим досвідом з партнерами кафедри в питаннях методики навчання.

Прикладом такого обміну досвідом може служити візит на кафедру телекомунікаційних технологій представника нашого партнера з кафедри комп'ютерних систем і телекомунікацій факультету електроніки та інформатики Вільнюського технологічного коледжу Леслава Мажейко, який оглянув навчальні лабораторії навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації, обмінявся з нашими викладачами думками з приводу організації навчального процесу в Вільнюсі і у нас.

Наш партнер був приємно здивований побаченим сучасним обладнанням та програмними комплексами. Відзначив як передову нашу практику видачі міжнародних сертифікатів в рамках навчального процесу.

Кафедра телекомунікаційних технологій відкрита для всебічного взаємовигідного співробітництва з усіма зацікавленими сторонами.