«Освіта і кар’єра – 2019»

17:53, 15-04-2019

12-13 квітня в Українському Домі відбулася ХХХІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта і кар’єра». На ній були презентовані вітчизняні та закордонні навчальні заклади, програми обміну студентами, сучасні інноваційні технології у галузі освіти та ще багато цікавого.

За традицією, майбутні абітурієнти мали неабиякий інтерес до сфери ІТ, тому багато з них спілкувалися з нашими студентами на предмет цікавості та складності навчального процесу, а також перспектив майбутнього працевлаштування.

Державний університет телекомунікацій був гідно представлений на цьому заході, отримавши 4 нагороди, зокрема як «Лідер вищої освіти в Україні» та «Лідер ІТ-освіти в Україні». Також ДУТ здобув гран-прі у номінаціях «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» та «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу». Це підтверджує високий статус нашого університету та показує, що ми йдемо правильним шляхом.

Висловлюємо подяку всім активістам, які приєдналися до нашої роботи та прийняли участь у виставці, а саме:

1. Лаптінов Ярослав Борисович, ТСД-12;
  2. Юрчук Евеліна Дмитрівна, ТСД-12;
  3. Вікарчук Андрій Іванович, КІД-12;
  4. Гоголь Богдан Вікторович, БСД-11;
  5. Матвієнко Максим Сергійович, ЕКД-11;
  6. Іпатов Гліб Геннадійович, КІД-21;
  7. Стеблянко Ілля Сергійович, ТСД-12;
  8. Лазоренко Анастасія Вячеславівна, АЗД-31.

Фото з виставки можна знайти тут.