Місце та значення дисципліни «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів» у підготовці нашого випускника

17:13, 16-04-2019

Дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів» викладається на першому курсі для студентів всіх спеціальностей Державного університету телекомунікацій.

Таке рішення було прийнято свідомо в межах всього університету. Метою введення зазначеної дисципліни в навчальний план нетехнічної спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є бажання навчити нашого студента в повній мірі опанувати та використовувати досягнення інформаційно-телекомунікаційного прогресу в навчанні, повсякденному житті та професійній діяльності.

Що дає ця інновація студенту спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:

• розуміння правил використання інформаційно-телекомунікаційних засобів;
  • основні принципи функціонування інформаційно-телекомунікаційних засобів;
  • методологію підбору та адаптації, шляхом залучення відповідних фахівців, інформаційно-телекомунікаційних засобів відповідно до цілей і задач компанії.
  • визначення інформаційно-телекомунікаційних засобів та їх застосування як предмету власного бізнесу.

Вас може зацікавити: