Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Налаштування швидкісного двостороннього супутникового інтернету за навчальною програмою Eultelsat

 
 
 

На кафедрі Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій в навчальному центрі Eultelsat (аудиторія 211) проходять сертифіковані курси Eultelsat Tooway™ product introduction & terminal installation. 

Студенти налаштовували швидкісний двосторонній супутниковий інтернет з використанням супутникового модему з Wi-Fi доступом. Цей модем дозволяє збільшити швидкість передачи до 60 Мбіт/c. та швидкість прийому до 10 Мбіт/c.  

 

Курси, за навчальною програмою лідера в супутникових телекомунікації, компанії Eutelsat, готують конкурентоспроможних фахівців по супутниковому обладнанню. Отримані теоретичні знання і практичні навички дозволять мати переваги при працевлаштуванні і почати власний бізнес. Випускники курсів отримують сертифікат, що підтверджує отриманий досвід і який є актуальним в 26 провідних країнах світу.

Попит на інстоляторів супутникового обладнання в світі зростає. 

Крім налаштування швидкісного двостороннього супутникового інтернету на курсах розглядаються наступні питання:

  • налаштування до роботи супутникового телебачення;
  • налаштування відеоспостереження;
  • підключення в експлуатацію і оформлення необхідної документації;
  • необхідна кабельна продукція та її ефективне використання.

Запис на курси!

044 249 25 21

044 249 25 97

050 974 26 67

093 069 53 54

Генадій Власенко ауд. 306, Анна Недопако ауд. 211.


Фотографії

Оцініть новину:
3

Читайте також

На перший погляд – нічого. Але давайте зазирнемо глибше. Українська вишивка вражає різноманітністю візерунків – кола, ромби, крапки, квадр..
Сучасний світ надто швидко змінюється. Так чи інакше, але змінюється наше суспільне життя, а, отже, і власне життя кожної людини. Хочемо ми, чи ні, ..
На поточному тижні ректором Державного університету телекомунікацій за ініціативи кафедри системного аналізу було підписано договір з компанією Oracle..

Ключові слова


Переглядів: 239
^