Державний університет телекомунікацій – Лідер ІТ-освіти в Україні

11:22, 17-04-2019

За результатами освітньої діяльності  та за високий рівень підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій  на ХХХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта і кар’єра», що відбулася 12-13 квітня  2019 року в Українському домі, Державний університет  телекомунікацій  отримав  нагороди:

• «Лідер вищої освіти в Україні»
  • «Лідер ІТ-освіти в Україні»

Здобув гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»
  • «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу»

​​​​​​​

Наш Університет є унікальним навчальним закладом, в якому студенти вивчають саме те, що їм буде потрібно в подальший професійній діяльності. Завдяки навчанню студентів за концептуально новою освітньою моделлю наші випускники повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців і мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці.

Саме наш Університет готує фахівців за всім переліком спеціальностей у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій, захисту інформації, які займають перші позиції в топ-вакансіях на сайтах пошуку роботи і найбільше користуються попитом в наш час. Найвищі заробітні плати отримують працівники саме нашої сфери.

До викладання професійних дисциплін залучаються спеціалісти провідних компаній на ринку телекомунікацій та інформаційних технологій, навчання проводиться в спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених найсучаснішим новітнім обладнанням від компаній Huawei, Juniper Networks, Cisco, IBM, Ericsson, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, МТС, Київстар, Укртелеком та інших.

Під час навчання студенти мають змогу отримати у тестовому центрі мережі Pearson VUE, створеному у Державному університеті телекомунікацій, міжнародні сертифікати, які підтверджують отримання практичних умінь і навичок з роботи на новітньому телекомунікаційному обладнанні і його обслуговуванню, розробленні програмного забезпечення та надають право працювати у 175 країнах світу.

Тож, достойна освіта у нашому Університеті є запорукою гідного працевлаштування та кар’єрного успіху наших випускників, і майбутнього нашої країни.