Впровадження інноваційних підходів при підвищенні кваліфікації за спеціалізацією “Системи технічного захисту інформації”

16:33, 17-04-2019

З 15 по 26 квітня у Державному університеті телекомунікацій проводяться ліцензовані курси підвищення кваліфікації за спеціалізацією “Системи технічного захисту інформації”. Програма проведення даних курсів враховує вимоги компаній-партнерів та роботодавців, на яких традиційно орієнтовано підготовку бакалаврів та магістрів Навчально-наукового інституту захисту інформації. Проводити такі курси вже стає доброю традицією, що свідчить про зацікавленість до підвищення кваліфікації саме у Державному університеті телекомунікацій.

Особливістю цьогорічного курсу є поєднання у одній програмі матеріалу з технічного захисту інформації та питань кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем.

Більше половини часу, відведеного на курси, буде проводитися у формі практичних та лабораторних занять на сучасній лабораторній базі інституту. Під час занять використовується обладнання та програмно-апаратні комплекси останнього покоління, зокрема: програмний комплекс IBM Qradar SIEM (Security Information and Event Management), призначений для збирання, фільтрації та відображення даних про стан інформаційної безпеки мереж. Питання організації ефективного контролю доступу до об’єктів інформаційної діяльності вивчаються з використанням сучасної системи відеоспостереження від компанії HIKVISION.

Після закінчення курсів слухачам будуть видані сертифікати про підвищення професійної компетентності.