Кафедра вищої математики розкрила таємниці диференціальних рівнянь

09:03, 18-04-2019

Диференціальне рівняння – це математична модель, яка описує більшість процесів у техніці і, зокрема, в телекомунікація.

Існує безліч методів аналітичного розв’язання диференціальних рівнянь – всі вони складні і громіздкі. Проте на кафедрі вищої математики під час курсів викладачі Дахно Наталя Борисівна і Свинчук Ольга Василівна розкрили таємниці диференціальних рівнянь та продемонстрували студентам-слухачам курсів можливості розв’язання ДР за допомогою сучасних прикладних пакетів програм на персональному комп’ютері.

Сучасний інженер, фахівець телекомунікації та ІТ має ефективно використовувати техніку і бути спроможним розв’язати будь-яке ДР, промоделювати будь-який складний процес. Саме цього вимагає сучасність, і тому наші студенти, випускники є конкурентоздатними на ринку праці.