Вручення сертифікатів компанії Hewlett Packard Enterprise студентам факультету Телекомунікацій

11:48, 18-04-2019

По закінчення вивчення навчального курсу «Конвергентна мережна інфраструктура» на кафедрі Комп’ютерних наук студенти університету отримують рівень знань, який дозволяє їм по результатам тестування отримати сертифікат компанії Hewlett Packard Enterprise. По цьому курсу сертифікація здійснюється на рівні HPE Accredited Technical Associate (ATA) – Networks, яка є  стартовою площадкою для отримання інших, в тому числі вищих, рівнів міжнародної сертифікації.

Таке серйозне випробування відбулося у житті студентів 2-го курсу факультету Телекомунікацій, а саме навчальних груп ТСД-21, ТСД-22, ТСД-23, ТСД-24, ТСД-25, ТСД-26, ТСД-27. Незважаючи на серйозну складність тестових завдань, більше 100 студентів 2-го курсу факультету отримали необхідну кількість балів, що дає право на отримання сертифікату від компанії  Hewlett Packard Enterprise.

Вручення сертифікатів відбулося в актовій залі університету, в присутності представників компанії та керівництва університету. Поздоровляємо студентів з їх першим серйозним кроком на шляху професійного зростання. Попереду у них ще багато випробувань та сертифікацій різного рівня, які може надати  кафедра Комп’ютерних наук.