Укр.   Рус.   Eng.

Інноваційне оновлення змісту навчальної дисципліни «Інтернет-технології та проектування WEB-додатків»

Кафедра Системного аналізу постійно удосконалює програми підготовки студентів у відповідності до сучасного стану розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри, що дозволяє істотно підвищити конкурентоспроможність наших студентів на ринку праці.

До навчального плану студентів спеціальності 124 «Системний аналіз» включена навчальна дисципліна «Інтернет-технології та проектування WEB-додатків». У дисципліні вивчається Full Stack веб-розробка, що означає підготовку універсального спеціаліста, який вміє виконувати усі етапи проектування та розробки WEB-додатків.

Враховуючи сучасні вимоги до компетенцій спеціалістів з Інтернет-технологій і веб-розробки, та зміст програм спеціалізованих професійних курсів з навчання веб-технологіям, які проводяться в м. Києві, викладання дисципліни буде вдосконалено шляхом включення до її програми наступних питань:

  • системи контролю версій;
  • використання регулярних виразів у PHP та JavaScript;
  • використання вбудованих функцій PHP для роботи з рядками;
  • робота PHP з файловою системою;
  • організація транзакцій засобами PHP та MySQL;
  • основи об’єктно-орієнтованого програмування на PHP;
  • основи роботи з jQuery.

Таким чином, студенти спеціальності «Системний аналіз» отримають кращий рівень підготовки в галузі розробки WEB-проектів із використанням сучасних Інтернет-технологій, що надасть їм значні переваги при працевлаштуванні.

Оцініть новину:
3

Читайте також

Якісне навчання студентів на кафедрі можливе лише з використанням сучасної навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління. ..
Спеціалісти виявили вразливість операційних систем версій Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 та більш старих версій Windows. Якщо не ..
Отже, Ви - абітурієнт! Вам належить нелегке завдання вибору подальшого життєвого шляху! ... Яку спеціальність обрати? В якій сфері та галузі реалізову..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 296
^