Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Інноваційне оновлення змісту навчальної дисципліни «Інтернет-технології та проектування WEB-додатків»

Кафедра Системного аналізу постійно удосконалює програми підготовки студентів у відповідності до сучасного стану розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри, що дозволяє істотно підвищити конкурентоспроможність наших студентів на ринку праці.

До навчального плану студентів спеціальності 124 «Системний аналіз» включена навчальна дисципліна «Інтернет-технології та проектування WEB-додатків». У дисципліні вивчається Full Stack веб-розробка, що означає підготовку універсального спеціаліста, який вміє виконувати усі етапи проектування та розробки WEB-додатків.

Враховуючи сучасні вимоги до компетенцій спеціалістів з Інтернет-технологій і веб-розробки, та зміст програм спеціалізованих професійних курсів з навчання веб-технологіям, які проводяться в м. Києві, викладання дисципліни буде вдосконалено шляхом включення до її програми наступних питань:

  • системи контролю версій;
  • використання регулярних виразів у PHP та JavaScript;
  • використання вбудованих функцій PHP для роботи з рядками;
  • робота PHP з файловою системою;
  • організація транзакцій засобами PHP та MySQL;
  • основи об’єктно-орієнтованого програмування на PHP;
  • основи роботи з jQuery.

Таким чином, студенти спеціальності «Системний аналіз» отримають кращий рівень підготовки в галузі розробки WEB-проектів із використанням сучасних Інтернет-технологій, що надасть їм значні переваги при працевлаштуванні.

Оцініть новину:
3

Читайте також

Группа компаний «Pradata» - лидер на рынке веб-сервисов для сбора, хранения и анализа данных для крупных FMCG и фарм-компаний. В связи ..
Вчора, 25 квітня, о 14:00 в нашому університеті відбулася довгоочікувана подія – «Ліга сміху». Протягом двох годин команди дарували ..
11 червня 2019 року відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 Державного університету телекомунікацій. Порядок денний: 1. За..

Ключові слова


Переглядів: 164
^