Інноваційне оновлення змісту навчальної дисципліни «Інтернет-технології та проектування WEB-додатків»

10:46, 19-04-2019

Кафедра Системного аналізу постійно удосконалює програми підготовки студентів у відповідності до сучасного стану розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри, що дозволяє істотно підвищити конкурентоспроможність наших студентів на ринку праці.

До навчального плану студентів спеціальності 124 «Системний аналіз» включена навчальна дисципліна «Інтернет-технології та проектування WEB-додатків». У дисципліні вивчається Full Stack веб-розробка, що означає підготовку універсального спеціаліста, який вміє виконувати усі етапи проектування та розробки WEB-додатків.

Враховуючи сучасні вимоги до компетенцій спеціалістів з Інтернет-технологій і веб-розробки, та зміст програм спеціалізованих професійних курсів з навчання веб-технологіям, які проводяться в м. Києві, викладання дисципліни буде вдосконалено шляхом включення до її програми наступних питань:

• системи контролю версій;
  • використання вбудованих функцій PHP для роботи з рядками;
  • робота PHP з файловою системою;
  • організація транзакцій засобами PHP та MySQL;
  • основи об’єктно-орієнтованого програмування на PHP;
  • основи роботи з jQuery.

Таким чином, студенти спеціальності «Системний аналіз» отримають кращий рівень підготовки в галузі розробки WEB-проектів із використанням сучасних Інтернет-технологій, що надасть їм значні переваги при працевлаштуванні.