Викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії постійно підвищують свою кваліфікацію: Вітаємо з отриманням нового сертифікату!

13:57, 19-04-2019

Кафедра комп'ютерної інженерії співпрацює з компанією Cisco - світовим лідером з продажу мережевого обладнання  протягом п’яти років,  і за весь цей час не було жодного випадку, який би змусив нас засумніватися в професіоналізмі і доброчесності цієї компанії,  яка є потенційним замовником наших випускників зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі Комп'ютерної інженерії створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компанії-партнера Cisco та з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення. Тому, в межах навчального процесу по всіх курсах підготовки студентів зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» видаються сертифікати компанії-партнера Cisco.

Колектив кафедри, як і раніше, дякує Вам за надані послуги та партнерство. Завдяки нашим спільним зусиллям і серйозному підходу до роботи, наші спільні проекти завершуються успішно та стають гідним прикладом якості.

Менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Азербайджані, Олена Домотенко також звернулась до колективу університету:

«Шановний пане/шановна пані,
Компанія Cisco щиро дякує Вам за відповідальне ставлення до нашої співпраці в рамках Програми мережних академій Cisco. Компанія нагороджує двох інструкторів Академії  Cisco Лосєва Миколу та Кузьменка Максима за сумлінну працю».