Програма електронної звітності та документообігу m.e.doc – як складова інноваційного змісту навчання

14:43, 19-04-2019

Відповідно до інноваційного змісту навчання кафедрою менеджменту та партнерами кафедри ТОВ Інтелект сервіс в межах дисципліни «Обліково-інформаційні системи менеджменту»  розпочато курси електронного документообігу M.E.Doc.

Програма дозволяє оптимізувати роботу підприємств різних сфер діяльності і систем оподаткування, яка дає можливість відправляти звіти в державні органи, оскільки завжди завантажені актуальні форми бланків; обмінюватися первинними документами з контрагентами в електронному вигляді.

У програмі є можливість імпорту та експорту з будь-якими програмами для обліку що спрощує і оптимізує весь робочий процес.

Під час курсу буде розглянуто всі основні функції програми і її налаштування, а саме:

•  весь механізм створення, перевірки, відправки документів і отримання квитанцій та звітності;
  •  установка і обслуговування програми «M.E.Dос» будь-якої конфігурації;
  • навички обміну документами в електронному вигляді;
  •  функціонал модуля «Зарплата», «Звітність» і «Електронний документообіг».

За результатами навчання кожен отримає сертифікат користувача програми M.E.Doc, за умови успішного складання тестового контролю.