На заняттях фізичного гуртка «Методи розв’язування нестандартних задач з фізики»

16:09, 19-04-2019

П’ятий рік поспіль на кафедрі фізики проводяться заняття фізичного гуртка «Методи розв’язування нестандартних задач з фізики». Не зважаючи на те, що фізика не є фаховою дисципліною, завжди є студенти, що зацікавлені в поглибленні знань з фізики, тому що фізика, як фундаментальна наука, забезпечує більш глибоке розуміння змісту фахових  дисциплін випускаючих кафедр.

На заняттях гуртка студенти не тільки розв’язують нестандартні і складні, як з точки зору фізики, так і з точки зору математики задачі, а й навчаються мислити і висловлювати свою наукову думку, розв’язуючі задачі біля  дошки у доброзичливій і творчій атмосфері. Заняття гуртка проводяться кожного року з жовтня місяця один раз на тиждень. Студенти гуртка  мають найкращі досягнення у навчанні, виконуючи успішно, вчасно і якісно всі види завдань з фізики,  приймають активну участь у фізичних, а також і у англо-фізичних  олімпіадах, займаючи призові місця. Заняття гуртка проводить завідувач кафедри фізики Андреєва Наталія Олексіївна.