Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Студенти групи ТСД-23 пройшли якісну практичну підготовку в компанії Hewlett Packard

Кафедра Мобільних і відеоінформаційних технологій найбільше зацікавлена в підготовці фахівців високого рівня. Викладацький склад не тільки докладає всіх зусиль для навчання студентів теоретичним аспектам, а й сприяє набуттю практичних навичок.

Студенти групи ТСД-23 пройшли спеціалізовану підготовку компаній Hewlett Packard та успішно склали тестові завдання, кожен зі студентів продемонстрував високі знання, правильно виконав практичне завдання, що приємно здивувало представника компанії.

15.04.2019 пройшло урочисте вручення сертифікатів від одного з лідерів найбільших світових компаній Hewlett Packard в сфері інформаційних технологій, постачальника апаратного і програмного забезпечення для організацій і індивідуальних споживачів.

Колектив кафедри МВТ вітає студентів з отриманням документа, який не тільки буде мотивувати до отримання нових знань, а й забезпечить подальше працевлаштування в одній з лідируючої компанії України.


Фотографії

Оцініть новину:
33

Читайте також

172 Телекомунікації та радіотехніка (денна форма навчання) 172 Телекомунікації та радіотехніка (заочнаформа навчання) 121 Інженерія програмного забез..

Ключові слова


Переглядів: 543
^