Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Студенти групи ТСД-23 пройшли якісну практичну підготовку в компанії Hewlett Packard

Кафедра Мобільних і відеоінформаційних технологій найбільше зацікавлена в підготовці фахівців високого рівня. Викладацький склад не тільки докладає всіх зусиль для навчання студентів теоретичним аспектам, а й сприяє набуттю практичних навичок.

Студенти групи ТСД-23 пройшли спеціалізовану підготовку компаній Hewlett Packard та успішно склали тестові завдання, кожен зі студентів продемонстрував високі знання, правильно виконав практичне завдання, що приємно здивувало представника компанії.

15.04.2019 пройшло урочисте вручення сертифікатів від одного з лідерів найбільших світових компаній Hewlett Packard в сфері інформаційних технологій, постачальника апаратного і програмного забезпечення для організацій і індивідуальних споживачів.

Колектив кафедри МВТ вітає студентів з отриманням документа, який не тільки буде мотивувати до отримання нових знань, а й забезпечить подальше працевлаштування в одній з лідируючої компанії України.


Фотографії

Оцініть новину:
32

Читайте також

У Державному університеті телекомунікацій іноземні слухачі Підготовчого відділення активно вивчають українську мову, показуючи високі результати не ті..
16 травня 2019 року іноземні слухачі Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій взяли участь у ІІ Міжуніверситетській конференції..
Ні для кого не секрет, що під час вступу на перший курс в будь-який вищий навчальний заклад необхідно скласти іспити, Зовнішнє Незалежне Оцінювання. ..

Ключові слова


Переглядів: 270
^