Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Вручення сертифікатів з нагоди успішного завершення курсів Java

16 квітня 2019 р. завершилось навчання групи слухачів із вивчення мови програмування Java. Ця подія ознаменувалась урочистим врученням сертифікатів про успішне завершення курсів Java. Сертифікат отримали 10 учасників курсів. Це вже п’ятий випуск слухачів курсів із програмування на мові Java, починаючи з 2016 року. На протязі 4 місяців слухачі під керівництвом тренерів – співробітників кафедри Комп’ютерних наук, оволодівали фундаментальними основами Java SE 8, отримували практичні навички написання програм та проходили підготовку до складання сертифікаційного іспиту Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer. Програма навчання передбачала вивчення структурного програмування, об’єктного програмування та Java технології (деталі за посиланням).

Особливістю цьогорічного формату курсів було те, що частина занять проводилась у формі вебінару, без необхідності відвідування аудиторних тренінгів, у зручний для слухачів час. Заняття проходять у форматі тренінгу, що передбачав ознайомлення із теорією, активну практичну роботу по закріпленню нових знань, чисельні цікаві домашні вправи для самостійного опрацювання. У випадку виникнення труднощів у слухачів з опануванням матеріалу тренінгу та виконанням практичних вправ, кожен слухач отримував допомогу тренерів.

Сертифікати вручав завідувач кафедри Комп’ютерних наук, професор Віктор Вишнівський, та професор кафедри Олег Ільїн. Як зазначив у своїй промові Віктор Вишнівський, знання та навички, отримані слухачами при проходженні професійних курсів із програмування на Java, є запорукою подальших успіхів у безперервному процесі професійного самовдосконалення, без чого успіху не досягає жоден програміст.

Оцініть новину:
6

Читайте також

Список рекомендованих на зарахування на ОС «Бакалавр» на базі ОС «Молодший спеціаліст» (Денна форма навчання) Список рек..
Урочистапосвята у студенти Державного університету телекомунікацій відбудеться 2 вересня о 7:30 біля центрального входу до Університету. Запрошу..

Ключові слова


Переглядів: 359
^