Студенти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології підкоряють вершини міжвузівських олімпіад

13:21, 23-04-2019

Для забезпечення виконання вимог ректора щодо здійснення інноваційного змісту навчання по дисциплінах спеціальності 126 Інформаційні системи та технології студенти вивчають англійську мову уже з першого курсу навчання.

У березні 2019 року було проведено студентську олімпіаду «THE INTERNET ENGLISH-MATHEMATICS OLYMPIAD», у якій взяли участь студенти із кількох провідних вузів країни, таких як:

• Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  • Полтавський університет економіки і торгівлі
  • Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації
  • Державний університет телекомунікацій
  • Луцький національний технічний університет
  • Національний університет «Львівська політехніка»

Завдяки посиленому вивченню англійської мови наша студентка зайняла призове місце. Кафедра Інформаційних систем та технологій вітає студентку групи ІСД-11 Горбенко Анастасію із зайнятим першим місцем у олімпіаді!