Працевлаштування від фірми партнера кафедри ТСМ

11:32, 25-04-2019

Компанія «Воля»

Ми шукаємо проактивних студентів, які готові навчатися і починати свою кар'єру в великій системній компанії!

На даний момент у нас відкриті вакансії:

• Консультант Центру продажів і обслуговування
  • Майстер з підключення ТБ і інтернету
  • Мобільний агент

Також ми запускаємо 2 нових проекти:

Ассессмент Центр - Центр професійної оцінки

Мета - профорієнтація молодих талантів.

Як це відбувається: Ми запрошуємо всіх бажаючих на Ассессмент центр до нас у головний офіс компанії ВОЛЯ. Пропонуємо пройти кілька цікавих етапів для отримання свого профілю посади:

1. Профорієнтаційні і психологічні методики для діагностики особистісних якостей
  2. Практичні бізнес-кейси у вигляді гри. Вас об'єднують в групи по 5-6 чоловік і дають завдання наближене до завдань в бізнесі. У цей період за вами спостерігають HR-експерти і психологи.
  3. Вручення сертифікату про проходження Ассесмент Центру
  4. Консультації HR-експертів (Будь-які Ваші запитання (як скласти резюме, як проходити співбесіду, як адаптуватися в новому колективі)

Літній бізнес-інтенсив

Літня програма стажувань на базі нашої компанії. Стажування триватиме 3-4 тижні.

Мета - дати можливість молодим талантам зануритися в реальні практичні завдання бізнесу і внести свій вклад в розвиток великої системної компанії.

Як це відбувається: Ми запрошуємо студентів різних спеціальностей взяти участь у літньому стажуванні. Визначаємо проект і наставника, до якого прикріплюємо студента. Разом з наставником студент занурюється в реальну задачу бізнесу.

Результат - кращі 3 стажера отримують стипендію ВОЛЯ протягом навчального семестру розміром в 3000 грн. до сплати податків.

Контакти:

Анастасія, фахівець з підбору персоналу компанії «Воля»