Інноваційні навчальні технології – основа модернізації університетської освіти

15:46, 25-04-2019

На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту широко використовуються інноваційні навчальні технології – основа модернізації університетської освіти. Ідея модернізації полягає в тому, що ефективність навчання може бути поліпшена завдяки проектуванню і впровадженню новітніх освітніх систем.

За орієнтир береться 12-ти крокова інноваційна модель системи навчання. Реалізація цієї концептуальної освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які здатні творчо і результативно працювати і повною мірою відповідати потребам сучасного ринку праці.

Реалізація інноваційної моделі освіти на кафедрі передбачає опанування та втілення в навчальний процес найкращих та найсучасніших інформаційних технологій.

Студенти третього курсу інституту навчалися технологіям моніторингу стану кібербезпеки корпоративних інформаційних систем. Відмінники навчання отримали Академічні сертифікати ІВМ.