Вступ на спеціальність "Системний аналіз" на основі ОКР молодший спеціаліст

09:16, 26-04-2019

Державний університет телекомунікацій запрошує випускників коледжів до вступу на спеціальність 124 «Системний аналіз».

На відміну від інших закладів вищої освіти, в ДУТ на спеціальності «Системний аналіз» готують не теоретиків-математиків, а практично орієнтованих фахівців з інформаційних технологій.

Зміст спеціальності «Системний аналіз» передбачає широку підготовку фахівців, яка охоплює всі етапи розробки інформаційних технологій: дослідження предметної області та постановка задачі, проектування, розробка та тестування всіх видів забезпечення (технічного, програмного, організаційного) інформаційної системи, впровадження та оцінку ефективності застосування інформаційної технології.

Фахівець із системного аналізу є універсальним IT-спеціалістом, який володіє знаннями з різноманітних галузей людської діяльності, у першу чергу, із баз даних і знань, алгоритмізації та програмування, комп’ютерної інженерії, Інтернет-технологій і веб-розробки, економіки та ведення бізнесу.

Випускники спеціальності «Системний аналіз» можуть працювати:

• системними аналітиками, консультантами і менеджерами проектів на підприємствах, що спеціалізуються на розробці та впровадженні інформаційних систем;
  • аналітиками, програмістами, адміністраторами баз даних, системними адміністраторами та керівниками відділів інформаційних технологій підприємств;
  • провідними фахівцями аналітичних відділів підприємств та установ;
  • консультантами з питань оптимізації та інтелектуалізації управління бізнес-процесами.

Навчаючись за спеціальністю «124 – Системний аналіз» в Державному університеті телекомунікацій, студенти мають можливість отримати сертифікати провідних IT-компаній світу, серед яких Hewlett Packard, Cisco, InterSystems Cache, ІВМ.

Кваліфікація в дипломі бакалавра – фахівець з інформаційних технологій.

Для вступу на системний аналіз на базі ОКР молодший спеціаліст вам НЕ потрібно складати ЗНО, і ви маєте можливість поступити:

• на денну форму навчання – на 2-й курс, а випускники  IT-спеціальностей – на 3-й курс денної форми навчання;
  • на заочну форму навчання – на 3-й курс.

Термін прийому заяв на денну форму навчання: з 10 по 22 липня 2019 року. Вступний іспит проводиться у період з 23 по 30 липня 2019 року.

Вартість навчання за семестр – 6950 грн. на денній формі навчання, 4250 грн. на заочній формі навчання. Можлива помісячна оплата.

Не втрачай шансу стати студентом затребуваної спеціальності провідного IT-вузу!