17-18 квітня 2019 року відбувся Весняний буткамп та святкування 20-річчя української спільноти академій Cisco

09:42, 26-04-2019

17 квітня на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка проводились очні сесії з:

• CCNACyberOps, що відбувається в рамках гранту Фонду Спільноти Силіконової долини. Тренерами інструкторів були Тарас Лобур (Центр підготовки в Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя) та Ракель Мартінез (технічний менеджер програми академій Cisco). Участь в даній сесії взяв асистент кафедри ІКБ Марченко Віталій Вікторович
  • CCNA для інструкторів , які проходять навчання в рамках гранту від представництва Cisco в Україні. Тренером інструкторів була Яна Панферова (Центр підготовки в НТУ «Дніпровська політехніка»). Участь в сесії взяли к.т.н., доцент кафедри ІКБ Довженко Надія Михайлівна та асистент кафедри Бржевська Зореслава Михайлівна.

18 квітня в офісі Cisco проводились майстер-класи по Cisco DevNet, Cisco Packet Tracer 7.2. По закінченню буткампу учасникам були видані сертифікати.

Фотографії