Удосконалення навчально-матеріальної бази на кафедрі Комп’ютерної інженерії

15:21, 26-04-2019

Навчання студентів кафедри Комп’ютерної інженерії проходить в сучасних спеціалізованих лабораторіях Академії Cisco на обладнанні останнього покоління.

Тільки у нас Ви можете навчитись практично застосовувати свої знання на сучасному обладнанні.

Цього року наша Академія Cisco отримала нагороду за кількість студентів залучених до навчання в Державному університеті телекомунікацій та нове сучасне обладнання для побудови комп’ютерних систем та мереж.

Все обладнання буде встановлено руками самих студентів, на практичних заняттях з дисциплін «Комп’ютерні мережі» та «Комп’ютерні системи».

Кафедра Комп’ютерної інженерії співпрацює з багатьма компаніями-партнерами в сфері ІТ (Cisco, NG Serv, Vega, Bakotech, Датагруп та інш.). Всі ці компанії пропонують як стажування, так і працевлаштування нашим студентам. Отже наші випускники завжди працевлаштовані!

Проведення практик студентів організовано та проводиться в компаніях-партнерах кафедри Комп'ютерної інженерії з котрими заключені договори про співпрацю:

1. Cisco.
  2. NG Serv.
  3. Vega.
  4. BAKOTECH.
  5. ТОВ «Інтернет Інвест».
  6. ТОВ “НашНет”.
  7. ТОВ “Стабітек”.
  8. ТОВ “Дабл-Ю”.
  9. ОТП банк
  10. Альтея Груп.
  11. Датагруп.

Тільки в Державному університеті телекомунікацій вчать ТАК як ПОТРІБНО і ТОМУ що ПОТРІБНО!

Якісна теоретична та практична підготовка нашого студента – це запорука високооплачуваного працевлаштування!