Система економічної безпеки підприємств зв’язку

09:42, 03-05-2019

Докторант кафедри менеджменту к.е.н., доцент  Сосновська Ольга Олександрівна опубліковала монографію «Система економічної безпеки підприємств зв’язку», в якій представлені основні  результати дисертаційного дослідження на тему «Управління економічною безпекою підприємств зв’язку: теорія, методологія»  (науковий консультант д.е.н., професор Зеліско І.М.) .

У монографії представлено результати комплексного дослідження процесу формування системи економічної безпеки підприємств зв’язку як структурованого утворення, особливості побудови якого залежать від динаміки впливу факторів нестабільного бізнес-середовища на стійке функціонування підприємств зв’язку.

Наведено теоретичні основи дослідження економічної безпеки підприємств та виявлено особливості управління ризиками підприємств сфери зв’язку та інформатизації. Обґрунтовано методологічні засади формування системи економічної безпеки підприємства та діалектику взаємозв’язку між її структурними елементами.

Проведено діагностику системи економічної безпеки вітчизняних підприємств зв’язку та проаналізовано сучасні тенденції їх розвитку. Запропоновано концептуальні підходи до управління ризиками в системі економічної безпеки підприємств зв’язку. Розроблено стратегічні імперативи забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку як домінанти досягнення їх інформаційної, фінансової, організаційно-управлінської та інноваційно-інвестиційної стійкості.

Монографія призначена для науковців, менеджерів підприємств та організацій сфери зв’язку та інформатизації, аспірантів, докторантів, студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів та фахівців, що цікавляться проблематикою економічної безпекології підприємств в умовах невизначеності.