Профорієнтаційна робота кафедри Телекомунікаційних систем та мереж для ліцею № 144 ім. Григорія Ващенка

09:50, 03-05-2019

В рамках співпраці з Державним Університетом Телекомунікацій для учнів ліцею № 144 ім. Григорія Ващенка було проведено екскурсію викладачами кафедри Телекомунікаційних систем та мереж.

На екскурсії університетом  викладачі розповіли про інноваційні введення в університеті та можливість отримання знань сучасних технологій під час проходження загальних базових курсів навчального центру Juniper Networks Academic Alliance, який знаходиться в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж.

Після такої цікавої події, учні ліцею № 144 ім. Григорія Ващенка у перше побачили наочно таке сучасне обладнання компанії Juniper, яке встановлене в Державному університеті телекомунікацій.