Росте наукова зміна: участь студентів кафедри документознавства у наукових заходах

13:32, 03-05-2019

Студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності не тільки сумлінно навчаються, опановуючи спеціалізації «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», а й активно долучаються до наукового життя.

Так, цього тижня молодим науковцям було вручено сертифікати за участь у роботі ІІІ Всеукраїнського круглого столу «Проблеми термінології: сучасний стан», який проводився в рамках ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація».

Зокрема, студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності досліджували та обговорювали на науковому заході такі теми:

• Перспективи розвитку термінології документознавства (доповідач – Анна Арбузова, студентка ІV курсу; керівник – канд. філос. наук С.М. Петькун)
  • Інформація – текст – документ і постмодерністські термінологічні пошуки (доповідач – Наталя Хомич, студентка ІV курсу; керівник – канд. філос. наук С.М. Петькун)
  • Зарубіжні термінологічні дослідження у сфері наук документно-комунікаційного циклу (доповідач – Наталя Мазур, студентка ІІІ курсу; керівник – канд. філол. наук Л.Г. Стороженко)
  • Співвідношення понять «жанр» і «вид» документа (доповідач – Валерія Литвин, студентка ІІ курсу; керівник – канд. іст. наук О.М. Шеремета)
  • Службовий документ в терміносистемі документознавства (доповідач – Катерина Дричак, студентка ІІ курсу; керівник – канд. іст. наук О.М. Шеремета)
  • Соціальна комунікація: становлення термінологічних засад галузі (доповідач – Аліна Петренко, студентка ІІІ курсу; керівник – канд. філол. наук Л.Г. Стороженко)
  • Термінологія комунікацій: теоретичний дискурс та його практичне використання (доповідач – Вероніка Годзь, студентка ІІІ курсу; керівник – канд. філол. наук Л.Г. Стороженко)
  • «Комунікативний» та «комунікаційний»: до питання використання понять (доповідач – Олеся Глазиріна, студентка ІІІ курсу; керівник – канд. філол. наук Л.Г. Стороженко)

Вітаємо нашу молоду зміну

та щиро зичимо їм нових наукових звершень!

Фотографії